درباره ما

ما در زمینه چاپ و تبلیغات خودمان را متخصص می‌دانیم و این ادعا را به پشتوانه ۱۵ سال کار در این حوزه داریم.

ما در سال ۱۳۸۲ از دفتری کوچک شروع کردیم، بدون هیچ تجربه‌ای فقط با امید به رشد و با تکیه بر خلاقیت و توان خودمان. کم کم تجربه پیدا کردیم و حالا بعد از حدود ۱۵ سال گروهی شده‌ایم که طیف گسترده‌ای از خدمات را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم. از خدمات طراحی و چاپ افست تا چاپ عریض و سازه های نمایشگاهی کارهایی‌ست که بلدیم و امکاناتش را داریم سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.

بخشی از امکانات مجتمع چاپ مهرگان رسانه این‌هاست:

دستگاه چاپ للارج فرمت؛ چاپ بنر تا عرض ۳۲۰، چاپ اکو سالونت تا عرض ۱۸۰، و پلاتر تا عرض ۱۵۰
دستگاه لمینیتور؛ برای لمینیت سرد و گرم.
دستگاه‌های چاپ دیجیتال و صحافی.

اما در فوری چاپ چه‌کار می‌کنیم؟ در فوری چاپ ما تلاش می‌کنیم به دو دغدغه افرادی که نیاز به خدمات چاپ و تبلیغات دارند پاسخ بدهیم.

۱- دسترسی به بهترین قیمت ممکن در بازار؛ قیمت ها در بازار چاپ و تبلیغات عمدتا بسیار متنوع بوده و برای مشتری عادی انتخاب بهترین قیمت با اطمینان از کیفیت مناسب سخت است. ما با جمع کردن همه امکانات موردنیاز در یک مجموعه و با کم کردن هزینه‌های واسطه‌ای تلاش کرده‌ایم قیمت مناسب با کیفیت خوب را به شما ارائه بدهیم.

۲-سرعت تحویل؛ در فوری چاپ میخواهیم زمان تحویل سفارش‌ها را به کمترین زمان ممکن کاهش بدهیم و این را به سود مشتری می‌دانیم.

در نهایت اصلی ترین هدف ما این است که مشتری با ما بماند، می‌خواهیم مشتری‌هایمان، تبدیل به دوستان خوب ما بشوند. این را آرزو می‌کنیم و سعی می‌کنیم در مسیر درست باشیم.

در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۱ رای)
امتیازات نظرات ۰ (۰ امتیاز)
advanced-floating-content-close-btn

ارسال فایل